Peluş Oyuncak Ayı Kalpli Love Beyaz 110 CmPartistST4224
Peluş Oyuncak Ayı Kalpli Love Beyaz 110 CmPartistST4224

Peluş Oyuncak Ayı Kalpli Love Beyaz 110 Cm (ST4224)

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : ₺525,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺455,00(KDV Dahil)

Hızlı ve Güvenilir Kargo
EC71 Kalite Sertifikasına sahiptir.

:
Peluş Oyuncak Ayı Kalpli Love Beyaz 110 Cm
-Ürün içeriğinde; 1 Adet Pelüş Oyuncak Ayı bulunmaktadır.
-Ürün tarafınıza, kalite kontrolleri yapılarak gönderilecektir.
-Ürün; 1. Sınıf kaliteli yumuşak kumaştan ve elyaftan, sağlık koşulları göz önünde bulundurularak üretilmiş antibakteriyel bir üründür.
-Çocuk, eş, sevgili, aile büyüklerimiz ya da diğer herhangi bir kimse için hediyelik eşyaya ihtiyaç duyduğumuzda aklımıza ilk gelen pelüş oyuncaklardır elbette.
-Pelüş oyuncakların tamamı; tüm yaş gruplarına hitap eden, sahip olacak kişi açısından katma değeri yüksek, uzunca seneler yerini koruyabilecek yapıda hediyelik eşyalar olarak tercih edilebilirler.
-Yüzünde tebessüm bulunan bu pelüş oyuncaklar, çocukların gelişimi ve hayal güçleri ile diğer yetenekleri üzerinde olumlu etkilere sahiptir.
-Ürün yıkanabilecek ya da dış yüzeyi tenli bir bez ile silinebilecek yapıdadır.
-Sevdikleriniz tarafından hatırlanmanıza vesile olacak ve hatıra olarak saklanılabilecek; en güzel, en değerli, kaliteli ve özgün hediyelik ürünlere Partist Süs ve Pastacılık güvencesiyle sitemizden ulaşabilirsiniz.
Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bizlere [email protected] adresinden mail gönderebilir, sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden veya whatsapp destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz.
Hafta içi 16:00’a kadar verilen tüm siparişlerinizi aynı gün kargoya teslim ediyoruz.