MİSYON

Türkiye’nin en büyük parti ve pasta malzemeleri tedarikçisi Partist Süs ve Pastacılık olarak 7500’ü aşan ürün çeşidimizle müşterilerimize güler yüzlü hizmet vermeyi, kaliteli ve güvenilir ürün sunmayı, müşteri memnuniyetini sağlamayı kendimize ilke kabul etmekteyiz. 
Parti konseptleri her geçen gün çeşitleniyor ve özgün talepler ortaya çıkıyor. Partist Süs ve Pastacılık ailesi olarak bu çeşitliliği yakalamak, siz değerli müşterilerimizin özgün taleplerine cevap verebilmek için yeni ürünler ve yeni konseptler geliştirmeye devam ediyoruz. Her yaşa ve her organizasyona uygun parti konseptleri ve pastacılık malzemeleri ile ilgili ürünleri sitemizden online olarak ya da Ümraniye’deki mağazamızdan satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler Covid-19 tedbirleri kapsamında hijyen önlemleri alınarak ve ürünlere zarar gelmeyecek şekilde kargolanarak teslim edilmektedir. Sitemizden ve mağazamızdan gönlünüzce alışveriş yapabilirsiniz.


VİZYON


Kaliteli ürün, müşteri memnuniyetini önceleyen yaklaşım, hızlı ve güvenilir kargo hizmetlerimizle parti ve pasta malzemeleri sektöründe lider bir firma olmaktır.

Toptan ve perakende ürün satışlarımız ile ilgili bilgileri sitemizde bulabilir, özel çalışmaların fiyat bilgisi için whatsapp destek hattı veya iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz