Açık Yeşil Yıldız Folyo Balon 45cmPartistPSPST841
Açık Yeşil Yıldız Folyo Balon 45cmPartistPSPST841

Açık Yeşil Yıldız Folyo Balon 45cm (ST841)

İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺25,00(KDV Dahil)

Hızlı ve Güvenilir Kargo
Ürün Uygunluğu ve Kalite Sertifikalarına sahiptir.

:
Açık Yeşil Yıldız Folyo Balon 45cm
-Ürün paketinde; 45cm ölçüsünde baskılı yuvarlak folyo balon bulunmaktadır.
-Balon pompası veya pipet yardımıyla hava doldurarak ya da dilediğiniz parti dükkanından helyum satın alarak şişirtebileceğiniz ürün sizlere sönük vaziyette gönderilecektir.
-Folyo balonların helyum ile havada uçar vaziyette kalma süresi hava şartlarına bağlı olarak ortalama 7 gündür.
-Eğer folyo balonlar normal hava ile şişirilirse bu süre 7 günden daha uzun olmaktadır.
-Helyum gazına uygun uçabilecek diğer balonlardan satın almak istiyorsanız sitemizde bulunan harf ve rakam veya diğer balonlara göz atabilirsiniz.
-1 Yaş Partisi, Doğum günü, evlilik teklifi, nişan, söz, düğün, cinsiyet belirleme, baby shower partisi veya diğer partilerinizin atmosferini folyo balonlarla değiştirebilirsiniz.
-Sitemizde ve mağazamızda satışını yapmakta olduğumuz ürünler 1. Sınıf kaliteli malzemelerden üretilmiş ithal ürünlerdir.
-Parti sonrası dağınıklığı ortadan kaldırmak için Dünya standartlarında ve sağlık kontrolleri yapılarak üretilmiş olan tüm kullan at ürünler tam size göre.
-Partinizi daha güzel, eğlenceli ve özgün hale getirebileceğiniz tüm parti malzemeleri ve parti süsleri ile pastacılık malzemelerine Partist Süs ve Pastacılık güvencesiyle sitemizden ulaşabilirsiniz.
Herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız bizlere [email protected] adresinden mail gönderebilir, sitemizde bulunan iletişim bilgilerimizden veya whatsapp destek hattından bizlere ulaşabilirsiniz.
Hafta içi 16:00’a kadar verilen tüm siparişlerinizi aynı gün kargoya teslim ediyoruz.